تعمیر اتوکلا تاتناور

تعمیر اتوکلاو تاتناور

تعمیر اتوکلاو Tuttnauer

Tuttnauer اتوکلاوهایی را فراهم می کند که به ساختمان یا بخار بیمارستانی متصل می شوند و همچنین مدل هایی که مجهز به ژنراتور بخار برقی مخصوص خود هستند. سایر اتوکلاو های Tuttnauer به گزینه ای با بخار دوتایی (قادر به تغییر منبع تأمین بخار با توجه به در دسترس بودن بخار ساختمان) مجهز به نیاز کاربر هستند. ژنراتور بخار اتوکلاو بسته به اندازه محفظه داخلی یا مستقل است.

کیفیت بخار اتوکلاو:

وقتی انتقال مقادیر زیادی انرژی به یک شیء که به استریل سازی نیاز دارد، می رسد، هیچ چیزی از بخار قدرتمندتر نیست. از این گذشته موتورهای بخار، کشتی ها و قطارها را به حرکت در می آورد.

دو پارامتر مهم در اتوکلاو تاتناور :

  1. سطح گازهای غیر قابل تراکم
  2. سطح رطوبت

ترکیب مطلوب بخار درون اتوکلاو 3٪ مایع و 97٪ گاز است. هرگونه تغییر در درصد رطوبت باعث افزایش یا کاهش زمان استریل سازی می شود. در عمل ، زمان استریل سازی با توجه به شرایط بهینه بخار و توانایی بخار برای انتقال انرژی به لوازم غیر استریل قبل از استریل سازی محاسبه می شود. از این گذشته ، یکی از مهمترین مزایای استریلیزاسیون اتوکلاو بخار این است که به دلیل ظرفیت بخار برای انتقال انرژی ، به زمان و گرمای کمتری نسبت به یک دستگاه ضدعفونی گرمای خشک احتیاج دارد.

اتوکلاو تاتناور رطوبت کمتر از 3٪ آنچه که بخار خشک یا گرم شده نامیده می شود را تولید می کند. این بخار باعث افزایش زمان استریل سازی می شود زیرا قابلیت انتقال انرژی را کاهش می دهد. بخار فوق گرم و رطوبت را تقریباً 0٪ کاهش می دهد و اتوکلاو را به یک اجاق گرمای خشک تبدیل می کند. انتقال انرژی کاهش می یابد ، و آنچه در یک اتوکلاو با دمای 134 درجه سانتیگراد سه دقیقه طول می کشد، دو ساعت در دمای 160 درجه و سی دقیقه با 180 درجه سانتیگراد طول می کشد!

با این حال ، بیشتر از 3٪ رطوبت بخار اشباع یا مرطوب ایجاد می کند، که به فشار و دمای استریل سازی بیشتری نیاز دارد. بخار مرطوب همچنین در پایان مراحل استریل سازی مدت زمان خشک شدن را افزایش می دهد.

استانداردها و دستورالعمل های ضدعفونی اتوکلاو برخی از انعطاف پذیری ها را در سطح رطوبت بخار امکان پذیر می سازند ، زیرا تهیه بخار مناسب در یک جریان ثابت تقریباً غیرممکن است. حتی اگر شرایط تقریباً بهینه باشد ، بسیاری از متغیرها بر بخار انتقال آن به یک اتوکلاو تأثیر می گذارند مانند: شرایط آب و هوایی و درجه حرارت؛ کیفیت لوله ، طول و ساختار لوله کشی؛ ایستگاه های زهکشی و در دسترس بودن تله های بخار با کیفیت بالا. برای تعمیر اتوکلاو تاتناور خود با متخصصین پایا طب در ارتباط باشید.

پایا طب سرویس به صورت کاملا حرفه ای در زمینه تعمیر اتوکلاوهای خارجی از جمله:

cristofoli autoclave

getinge autoclave

MidMark Autoclave

prestige Autoclave

tecnogaz autoclave

woson autoclave و …. فعالیت می نماید.

اطلاعات بیشتر درباره دستگاه ضدعفونی کننده اتوکلاو Tuttnauer:
اتوکلاوهای پزشکی مانند اتوکلاوهای pharma و اتوکلاو های بزرگ افقی
اتوکلاو دندانپزشکی – ضدعفونی کننده ایده آل برای دندانپزشکان
اتوکلاوهای آزمایشگاهی مانند اتوکلاوهای بارگذاری عمودی و اتوکلاوهای خنک کننده سریع مایعات
اتوکلاو cGMP دارویی برای تولید دارو و کاربردهای آزمایشگاهی داروسازی

تعمیر اتوکلاو تاتناور

 

تعمیر اتوکلاو تاتناور

تعمیر اتوکلاو تاتناور

تعمیر اتوکلاو تاتناور

تعمیر اتوکلاو تریدنت

تعمیر اتوکلاو کریستوفولی

تعمیر اتوکلاو grtinge

تعمیر اتوکلاو تکنوگاز

تعمیر اتوکلاو cristofoll

تعمیر اتوکلاmidmark

اتوکلاو prestige

تعمیر اتوکلا woson

تعمیر اتوکلاو تاتناور

تعمیر اتوکلاو Systec

اتوکلاو snlclave